23Кві

Дитячий прийом

Герметизація – профілактичне покриття зуба (його природні ямки та борозди) спеціальним матеріалом. Так як зуби прорізуються у порожнину рота незрілими (несформованими) і дозрівають у порожнині рота ще декілька років – це дуже важливий період для збереження їх здоровими. Порушення режиму харчування, вживання шкідливої їжі, нерегулярна гігієна можуть призвести до того, що зуб, який ще не сформувався зазнає негативного впливу і починає боліти. Наша «сніжинка» покриває зуб і захищає його від шкідливих факторів, дає йому можливість стати дорослим, міцним та здоровим.

Ремінералізація – допомога зубу укріпитися та відновитися. Це можуть бути фторовмісні гелі, лаки, креми, комплексні препарати для мінералізації тканин зуба. У нашій клініці можливе проведення експрес-фторування зубів за 1 візит або «домашнє» лікування за допомогою капп і спеціальної пасти.

При значних руйнуваннях коронкової частини зуба його покривають штучною коронкою, таким чином зберігають ту частину зуба, яка залишилась і дають можливість пацієнту повноцінно жувати.

До кожного маленького пацієнта у нас комплексний підхід. Ми чистимо зубки, лікуємо та проводимо профілактику. Наша команда лікарів – це спеціалісти у різних галузях та вузьких спеціалізацій.

 

Алергії в стоматології.
Якщо у Вашого малюка є будь-які алергії – це не страшно. Необхідно буде провести деякі обстеження для того, щоб медичний персонал міг спокійно працювати. Після алергопроби лікування можливе з анестезією