15Лис

Ортодонт

Як правило, до дитячого ортодонта батьки звертаються, коли бачать, що у дитини криво ростуть зуби, у неї неправильний прикус або для коригування ширини піднебіння …

Ортодонтичні апарати, пластини, залишаються популярним рішенням для усунення таких дефектів зубів і сьогодні говоримо саме про них.

Пластини для зубів можна використовувати до 14-15 років, поки відбувається рісті формування щелепи. Починати лікування можна з 5-6 рочків і навіть раніше.

Їх носять від 1 -го до 2 -х років.

Як правило рекомендуються при наступних ортодонтичних проблемах:

▪️формування правильного прикусу
▪️утримування зубів в правильному положенні
▪️при необхідності змінити форму кісток щелепи
▪️коригувати ширину піднебіння
▪️стимулювати або пригальмувати зростання щелепи
▪️обмежити зміщення зубного ряду

Варто ПАМ‘ЯТАТИ 👉🏻 Ортодонтична пластина – впливу на кожен окремий нерівний зуб майже не має в силу своїх конструктивних особливостей.

Якщо Ваша дитина носить пластину для вирівнювання зубів чи виправлення прикусу – плануйте візит до ортодонта раз на місяць.

Під час таких візитів лікар корегує Ваш ортодонтичний апарат – підкручує гвинт, пружини та інші елементи, за допомогою яких власне і відбувається переміщення зубів.

Хотілось ще додати:

Дитячі зубчики легко піддаються коригуванню, що підвищує відсоток позитивного результату, звичайно за умови своєчасного звернення до лікаря.