15Лис

Виниры

📌 Ідеальна посмішка на довгі роки

Вініри, то «любовь». Вони неймовірно гарні.

Це найтонші пластинки з кераміки ( товщиною від 0,2 мм. – це дуже тонко), які клеяться на рідні зуби, служать 10-15 років та виправляють:

▪️Потьмянілий колір зубної емалі – ефективні, коли Ви бажаєте освітлити посмішку, але результат відбілювання не підходить, або через пломби чи з інших причин Вам не можна відбілювати зуби.

▪️Форму зубів – наприклад, у вас з’явилася вм’ятина внизу зуба, або зуб внизу трохи стерся, чи емаль на зубах має дефекти, опуклості, і це виглядає негарно.

▪️Положення зубів – звичайно вони вони не виправляють кривизну, але от із зубними проміжками справляються на ура.

Пам‘ятайте 👉🏻 матеріал виготовлення вінірів грає ключову роль в їх міцності і естетичних якостях.

Найбільш економічний варіант вінірів ➖КОМПОЗИТИ.

Полімерна речовина, яка твердне під впливом ультрафіолетового світла лампи. Не вимагають попереднього виготовлення, наноситься на зуби лікарем, після шліфується і обточується.

Один з недоліків ▶️ досить швидко втрачає свій колір від вживання продуктів і напоїв з фарбниками, тому часто вимагає заміни.

Найбільш практичні і довговічні вініри ➖СКЛОКЕРАМІКА E.max.

Тільки цей вид матеріалу має можливість повністю повторити і зимітувати всі особливості кольору зуба, його прозорість і натуральність, при цьому зберігши природну міцність тканин зуба.

💁🏼‍♀️ То ж якщо Ви мріяте стати щасливим володарем красивої та здорової посмішки – чекаємо на консультації в @danli_dent, де можна отримати набагато більше інформації, оскільки кожен випадок винятковий і підхід індивідуальний до кожного пацієнта.

Посміхайтесь частіше 💛